HMR

Jsme úklidová firma působící v Mostě a okolí. Zabýváme se úklidem bytových i nebytových prostor, ale máme i širokou nabídku jiných služeb.

Úklid domácnosti

Našich služeb můžete využít i pro úklid domácnosti. Provádíme GENERÁLNÍ ÚKLIDY rodinných domů a bytů, čištění koberců, čalounění sedacích souprav a další úklidové práce dle vašich požadavků. Úklid Domácnosti přizpůsobíme Vašim potřebám tak, aby nenarušoval běžný chod vaší domácnosti.

Úklid pro Firmy

Naše úklidová firma HMR provádí pravidelný kompletní úklid pro firmy i organizace, administrativní budovy, kanceláře, školy, sportovní a zábavní zařízení. V rámci úklidových služeb můžeme zajistit kompletní hygienický servis.
Využijte možnost vyzkoušet kvalitu našich služeb.

Úklid bytových domů - společných prostor

Další z našich poskytovaných služeb je úklid společných prostor panelových domů. Cena za tento druh služeb v Mostě je od 50,-Kč za bytovou jednotku. Úklid zahrnuje zametení a vytření společných prostor, vytření výtahové kabiny, otření dveří od výtahu, omytí vstupních dveří, otření poštovních schránek, otření zábradlí. Pokud s námi uzavřete smlouvu na minimálně jeden rok, poskytneme vám ve vašich společných prostorech mytí oken 2x do roka úplně zdarma. Všechny tyto práce poskytujeme s použitím vlastních přípravků a techniky, tudíž je cena pevně daná.

Úklid Staveb

Jednou z našich úklidových služeb je předkolaudační úklid staveb. V rámci této služby pro Vás zajistíme kompletní úklid po dokončení stavby, po malování nebo stavebních úpravách. Provádíme úklid rodinných domů i komerčních objektů. Při zajišťování úklidových služeb se vždy snažíme maximálně vyhovět požadavkům klienta, důraz klademe zejména na kvalitu poskytovaných služeb a spolehlivost.